Temple Run 2 Nihayet Çıktı

Mobil cihazlarda son yıllarda oynanan oyunlar içinde  en çok popüler olan oyunlardan biri olan Temple Run oyununun ikincisi nihayet çıktı. Oyun şimdilik Apple App Store’da yerini aldı. Gelecek hafta ise  Android sistemler içinde çıkması bekleniyor.

Temple Run’ın yeni oyunu Temple Run 2 App Store’da yayınlanalı kısa bir süre olmasına rağmen en çok indirilen ücretsiz oyun olmayı başardı.

Imangi Studios tarafından yayınlanan Temple Run, kısa sürede mobil platfromun en başarılı oyunlarından birisi olmayı başarmıştı. Android ve iOS platformunda en çok indirilen oyunlar arasına giren Temple Run’ın bu başarısının ardından yaratıcısı Imangi Studios Temple Run 2’yi çıkarma kararı almıştı. Geçtiğimiz gün App Store’da yayınlanarak kullanıcıların beğenisine sunulan Temple Run 2 yayınlanmasının ardından henüz 24 saatten kısa süre olmuştu ki 500.000’den fazla indirilerek, App Store’da en çok indirilen ücretsiz oyun olmayı başardı.

Bu indirme rakamlarıyla Imangi Studios’un beklentilerini şimdiden aşan Temple Run 2, çok kısa bir süre sonra Android platformunda da yayınlanacak. Imangi Studios’un kurucularından Keith Shepherd dün yaptığı açıklamada, Temple Run 2’nin bir hafta içerisinde Android platformu için de yayınlanacağı müjdesini verdi. Bakalım Temple Run 2 App Store’daki başarısını Google Play Store’da da devam ettirebilecek mi?

Temple Run 2 incelemesi için buraya tıklayınız.

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.